Nevobo Volleybal kampen

Beste volleybalvereniging, 

In dit bericht vragen we uw aandacht voor het volgende:                                                                                                                                          

    • Deelnemers kunnen zich weer aanmelden voor onze kampen (12 tm 19 jaar)
  • We zijn op zoek naar begeleiders voor onze kampen (vanaf 18 jaar)

De Nevobo organiseert al ruim 50 jaar volleybalkampen in de zomervakantie. Onder professionele begeleiding worden kinderen in de leeftijd van 12-18 jaar de hele week (sportief) beziggehouden. Sport en plezier staat voorop! De volleybalkampen worden ingedeeld op basis van leeftijd en vinden plaats op verschillende locaties in het land. Dat volleybalkampen ‘hot’ zijn merken we op social media. Niet voor niets; deelname aan de volleybalkampen zorgt altijd voor een onvergetelijke week voor heel veel kids. Leuk voor jullie jeugd?

Zouden jullie bijgevoegde documenten willen verspreiden onder alle leden door ze bijvoorbeeld te mailen of op de website te plaatsen? 

Met vriendelijke groet,

Mireille Karlas
Coördinator Volleybalkampen

Kader bericht
Deelnemers bericht