Financiën
Functie Naam  Telefoon E-mailadres
 Financieel beleid  Hugo Dumont  0545-474314  Penningmeester@vvboemerang.nl
 Financiële administratie  Heleen Nijhoff    
 Sponsoring Lid       
 Sponsoring Lid  Rinus Bolster  0545-478670  
 Sponsoring Lid  Steffi Noordink  0655550938  
 Sponsoring Lid  Natasja Lansink  0545-843180 / 0637273781  

Wedstrijdzaken

Functie Naam Telefoon E-mailadres
Ledenadministratie  Raldy Blankvoort  0545-474877 / 0651949236  wedstrijdzaken@vvboemerang.nl
Wedstrijd secretariaat Henja Bloemena 06-11492654  henjavandinter@gmail.com
Wedstrijdleiding en Zaalwacht  Alfons klein Gunnewiek    
Scheidsrechter zaken (indeling)  Moniek Breukers  0545-472031  
Kleding & Materiaal beheer  Natasja Lansink  0545-843180 / 0637273781  kleding-materiaal@vvboemerang.nl

 

Technische zaken

Fuctie Naam Telefoon E-mailadres
 Voorzitter TC  Bert Booltink  0545-477078 / 0640414542  tc@vvboemerang.nl
 Lid TC  Hans Heuvink  0545-474557 / 0622241976  
 Lid TC jeugd en cmv  Yvonne Scholten    
 Coördinator zaalindeling  Bert Booltink 0545-477078 / 0640414542  

Jeugd commissie

Functie  Naam  Telefoon
ABC  Coördinator  
CMV Coördinator  Marloes Krabbenborg  0623393642
Coördinator jeugd TC Yvonne Scholten  

 PR

Functie Naam Telefoon E-mailadres
Voorzitter PR.                      Peter Pietersen  0545 474667  pr-activiteiten@vvboemerang.nl
Pers voorlichter  Bert Dijkhuizen  0631771386  pers@vvboemerang.nl// bert.dijkhuizen@tele2.nl
Webmaster      
Webmaster  Carolien Gierkink  0636325040  webmaster@vvboemerang.nl//bgierkink@tele2.nl

Activiteiten

 Functie Naam   Telefoon  E-mailadres
 Voorzitter activiteit Carolien Gierkink  0622730133  cgierkink@gmail.com
 Koek actie  Inge Klein Holkenborg  0623926400  
 Koek actie  Jojanneke Leever  0620093658  
 Jeugdkamp  Marjon Piepers  0657057661  
 Jeugdkamp  Annique te Hoonte  0612859947  
 CMV Activiteiten  Marloes Krabbenborg  0614521229  
 Eindfeest senioren  Marjon Piepers  0657057661  
 Eindfeest senioren      

Recreanten

Functie Naam Telefoon E-mailadres
 Voorzitter Recreanten Heren & Dames  Johan Cerneus  0544-474066  recreanten@vvboemerang.nl
 Recreanten Dames  Anja Klein Gunnewiek  0545-476112  
 Recreanten Dames  Irene de Graaf  0545-477795  

 

Toernooien
Functie Naam Telefoon  
 Sportintro  Nel Hillen  0545-475041  
 Buurt / wijken / bedrijven  Johan Cerneus  0544-474066