Algemeen Bestuur

 

Functie Naam Telefoon E- mailadres
Kerntaak bestuur  Peter Pietersen  0545-474667  voorzitter@vvboemerang.nl
Kerntaak Secretariaat Nel Hillen 0545-475041  secretaris@vvboemerang.nl
Kerntaak FinanciĆ«n Hugo Dumont 0545-474314  penningmeester@vvboemerang.nl
Kerntaak Wedstrijdzaken Raldy Blankvoort 0545-474877 / 06-51949236  wedstrijdzaken@vvboemerang.nl

 ledenadministratie@vvboemerang.nl

Kerntaak Technische zaken Bert Booltink 0545-477078 / 06-40414542  tc@vvboemerang.nl
Kerntaak PR & Activiteiten Carolien Gierkink  0545-472406/06-36325040  pr-activiteiten@vvboemerang.nl
cgierkink@gmail.com
Kerntaak Recreanten Johan Cerneus 0545-474066 / 06-12575937  recreanten@vvboemerang.nl


Dagelijks bestuur

Functie Naam Telefoon E-mailadres
Voorzitter Peter Pietersen  0545-474667  voorzitter@vvboemerang.nl
Secretaris Nel Hillen 0545-475041  secretaris@vvboemerang.nl
Penningmeester Hugo Dumont 0545-474314  penningmeester@vvboemerang.nl